Czwartek, 29 września 2022 r. Imieniny obchodzą : Gabryiel, Michał, Rafał
02.06.2018

Weź udział w konkursie fotograficznym

Zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym - gmina Płośnica pełna jest wartych pokazania miejsc!

Weź udział w konkursie fotograficznym. (Fot. UG Płośnica)
Weź udział w konkursie fotograficznym. (Fot. UG Płośnica)

 

Walory przyrodnicze, zróżnicowanie architektoniczne i kulturowe naszej gminy pozwala znaleźć ciekawe symbole. Zrób zdjęcie  w naszej gminie: budynku, krajobrazu, ciekawych ludzi bądź wydarzenia i przyślij do nas! Znajdż coś, co według Ciebie jest ciekawe, wyjątkowe, warte pokazania, podziel się swoim spojrzeniem, jak widzisz naszą gminę.

 

Konkurs adresowany jest do mieszkańców gminy Płośnica. Regulamin dostępny na www.gokplosnica.pl
UG Płośnica
s

s
s
s
© MD 2010-2022
Portal wykorzystuje pliki cookies (tzw. „ciasteczka”) własne oraz systemów zewnętrznych, w celu analizowania zainteresowań czytelników naszego portalu i zgodnie z rozporządzeniem RODO. Więcej informacji w naszej polityce prywatności