s
Środa, 24 kwietnia 2024 r. Imieniny obchodzą : Aleksy, Egbert, Fidelisa, Grzegorz
17.12.2021

Szukasz pracy? My szukamy Stażysty w Dziale HR

Miejsce pracy: HEINZ-GLAS Sp. z o.o. Działdowo, ul. Jagiełły 40

Opis stanowiska:

-      aktualizacja danych w systemie kadrowym

-      kompletowanie i sortowanie dokumentacji kadrowo-płacowej

-      archiwizowanie dokumentacji zgodnie z obowiązującymi przepisami i procedurami

-      wsparcie w wykonywaniu codziennych obowiązków

-      współpraca z innym działami w firmie

-      wykonywanie prac zleconych w zakresie administracji kadrowej

Wymagania:

-      mile widziane znajomość przepisów prawa pracy

-      dobra znajomość pakietu Office

-      dobra organizacja pracy własnej i umiejętność pracy pod presją czasu

-      zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków i chęci do pracy

-      umiejętność pracy w zespole, dokładność, skrupulatność

Oferujemy:

-      możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w dziale kadrowym

-      różnorodność zadań w codziennej pracy

-      gwarantujemy rozwój kompetencji i umiejętności

Zapraszamy do aplikowania na adres: rekrutacja@heinz-glas.com z dopiskiem - HR staż

s

s
s
s