Zainteresowani mogą pomóc komuś wydrukować jego pierwszą, autorską książkę, a dzięki temu zostaną wydane trzymane w szufladach wiersze lub opowiadania. Dodatkowo zostaną zorganizowane spotkania promujące te zbiorki, a podczas spotkań książki będą bezpłatnie udostępniane zainteresowanym.
Od 7 maja klienci Tesco mogą głosować na – ich zdaniem – najatrakcyjniejsze i najbardziej potrzebne projekty w okolicy. Wystarczy do 4 czerwca zrobić zakupy w Tesco, a otrzymany wraz z paragonem żeton wrzucić do urny.
Możesz głosować na ten projekt w następujących sklepach: Działdowo ul. Księżodworska 5/5; Mława ul. Sienkiewicza 32; Nidzica ul. Traugutta 24.
Program „Decydujesz, pomagamy” jest wspólną inicjatywą Tesco oraz Fundacji Tesco. Łączna pula grantów w programie to 1 125 000 PLN. Celem tego działania jest wsparcie i promocja zaangażowania społecznego w rozwój lokalnych społeczności.
Spośród zgłoszonych pomysłów, w każdym z mikroregionów, jury wybierze po trzy projekty, które przejdą do otwartego głosowania klientów Tesco. W praktyce każda organizacja, która dojedzie do etapu głosowania zwycięży, jednak to liczba głosów, oddanych przez klientów Tesco, przesądzi czy grant wynosił będzie 5000, 3000 czy 1000 złotych.
SDKS
