s
Sobota, 27 kwietnia 2024 r. Imieniny obchodzą : Felicja, Teofil, Zyta
17.03.2024

Minimalna porażka Dekorglassu w Lotto Superlidze

Jonathan Groth wygrał 9 i 10 pojedynek singlowy w tym sezonie Lotto Superligi, ale niestety Dekorglass Działdowo poniósł porażkę 2:3 z Polski Cukier Gwiazdą Bydgoszcz.

Duńczyk Jonathan Groth, który wrócił do superligowych występów po dłuższej przerwie, pokonał w niedzielę Artura Grelę 3:0 i Leonardo Muttiego 3:2.

W międzyczasie Mateusz Sakowicz przegrał z Leonardo Muttim 1:3 i Jakub Dyjas z Vladislavem Ursu 0:3.

Doszło do piątej gry deblowej, w której Kuba Dyjas i młodziutki Mateusz Sakowicz rywalizowali z parą Vladislav Ursu, Artur Grela. Tenisiści stołowi Dekorglass doprowadzili do rezultatu 2:2, jednak w skróconym secie zanotowali porażkę 2:6.

Podopieczni Michała Dziubańskiego dopisali dziś do superligowej tabeli punkt i wciąż zajmują 3 miejsce w grupie mistrzowskiej.

5 kwietnia w swojej hali Dekorglass rozegra mecz z Petralana TTS Polonia Bytom. Wtedy też dowiemy się, z kim przyjdzie rywalizować naszej drużynie w ćwierćfinale play-off.

Dekorglass Działdowo – Polski Cukier Gwiazda Bydgoszcz

Jonathan Groth – Artur Grela 3:0 (11:4, 11:8, 11:7)

Mateusz Sakowicz – Leonardo Mutti 1:3 (16:14, 2:11, 6:11, 3:11)

Jakub Dyjas - Vladislav Ursu 0:3 (8:11, 8:11, 9:11)

Jonathan Groth  – Leonardo Mutti 3:2 (11:2, 11:6, 13:15, 8:11, 6:4)

Jakub Dyjas, Mateusz Sakowicz – Artur Grela, Vladislav Ursu 2:3 (7:11, 8:11, 11:8, 12:10, 2:6)