Piątek, 2 czerwca 2023 r. Imieniny obchodzą : Erazm, Marcelina, Marianna, Piotr
06.09.2022

Dekorglass rusza do boju

W najbliższy piątek, 9 września drużyna tenisowa działdowskiego Dekorglassu rozpoczyna sezon mistrzowski w superlidze tenisa stołowego meczem we własnej hali o godzinie 18.

Dekorglass rusza do boju
Dekorglass rusza do boju

Rywalem w inauguracyjnym spotkaniu będzie Akademia Zamojska Zamość. Działdowska drużyna została wzmocniona dwoma nowymi zawodnikami, przybył Japończyk Kaii Konishi oraz Duńczyk Jonathan Groth. Ponadto w zespole Działdowa w dalszym ciągu występować będą: Jakub Dyjas, Patryk Lewandowski, Wenliang Xu i Kamil Kurowski. Do składu zgłoszeni zostali także młodzi zawodnicy, ale oni głównie występować będą w rozgrywkach I ligi. Odszedł z zespołu Patryk Chojnowski, który grać będzie w Polonii Bytom. Do rozgrywek w Lidze Mistrzów zgłoszony został także drugi Japończyk Yuto Kazukuri, a te rozgrywki prowadzone będą w październiku, listopadzie i grudniu. Wszystkich kibiców zapraszamy na najbliższy mecz i zachęcamy do sportowego dopingu. Chyba prawdziwy kibic jest stęskniony za grą naszej drużyny, dlatego czekamy w piątek o godzinie 18. Tradycyjnie na meczu rozlosowane będą także atrakcyjne nagrody. Prezentujemy kilka fotek naszych zawodników.

Tekst Elek Cichosz

s

s
s
s
© MD 2010-2023
Portal wykorzystuje pliki cookies (tzw. „ciasteczka”) własne oraz systemów zewnętrznych, w celu analizowania zainteresowań czytelników naszego portalu i zgodnie z rozporządzeniem RODO. Więcej informacji w naszej polityce prywatności