s
Środa, 24 kwietnia 2024 r. Imieniny obchodzą : Aleksy, Egbert, Fidelisa, Grzegorz
22.07.2022

Zagrali dla Lenki z Hartowca

W niedzielę na boisku w Dębieniu odbył się Turniej Charytatywny piłki nożnej pn. Gramy dla Lenki z Hartowca, w którym do wygrania był Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Rybno. Turniej zorganizowała grupa „W Rękach Młodych” we współpracy z Piotrem Kornatowskim, Gminą Rybno oraz Sołectwem Dębień.

Najlepsze zespoły otrzymały od organizatorów pamiątkowe puchary i medale. Turniej zwyciężyła drużyna Łukasza Witkowskiego – Eurostyl Rybno, która w wielkim finale pokonała drużynę Damiana Cieszyńskiego – Pranie Tapicerki 1:0. Trzecie miejsce zajęła drużyna Pawła Kryżby – PK Nadruki, która pokonała Żabiankę MKS Żabiny 3:0.

- Najlepszym strzelcem turnieju został Szymon Piórkowski- PK Nadruki (5 bramek)